Zebra OneCare TSS

Zebra OneCare Technical and Software Support Services (TSS)

 

Wsparcie techniczne i aktualizacje oprogramowania dla urządzeń marki Zebra

Zależy Ci na spokoju i pewności wynikającej z wiedzy, że potrzebne wsparcie techniczne i wsparcie dotyczące oprogramowania możesz uzyskać dokładnie wtedy, kiedy go potrzebujesz — ale Twoja gwarancja na oprogramowanie zapewnia wsparcie techniczne oraz aktualizacje tylko przez 90 dni. Dzięki usłudze Zebra OneCare TSS, możesz w efektywny kosztowo sposób rozszerzyć wsparcie techniczne, dostęp do aktualizacji oprogramowania oraz aktualizacji zabezpieczeń w ramach rozwiązania LifeGuard™ for Android™ na okres 1, 3 lub 5 lat. Wybierając firmę Zebra do obsługi usług wsparcia, otrzymujesz pomoc najbardziej wykwalifikowanych ekspertów technicznych, ustalone poziomy usług, zaangażowanie w szybkie rozwiązywanie problemów oraz dostęp do usługi VisibilityIQ OneCare, potrzebne Ci do tego, aby Twoje urządzenia marki Zebra były sprawne, gotowe do pracy i dostępne dla Twoich pracowników.

Mniejsze ryzyko operacyjne oraz dłuższy czas sprawności i większa wydajność i przewidywalność

Specjaliści z działu wsparcia technicznego firmy Zebra mogą pomóc Twojej firmie w rozwiązywaniu problemów ze sprzętem oraz zainstalowanym na nim oprogramowaniem, w tym z dostarczanymi przez Zebra aplikacjami innych producentów. Usługa ta umożliwia ponadto łatwe instalowanie zatwierdzonych przez Zebrę aktualizacji oprogramowania i aktualizacji zabezpieczeń systemu operacyjnego Android, co pozwala uniknąć kosztownych przestojów i ewentualnych naruszeń bezpieczeństwa, do których może dochodzić podczas korzystania z przestarzałego oprogramowania.

Niższy całkowity koszt posiadania

Solidne zarządzanie zasobami informatycznymi może obniżyć długoterminowe koszty operacyjne. Według firmy Gartner Research przedsiębiorstwa, które proaktywnie zarządzają swoimi zasobami informatycznymi, odnotowują oszczędności kosztów wynoszące około 5-30% rocznie. Usługa TSS pozwala obniżyć wydatki na informatykę poprzez obniżenie kosztów związanych z przestojami, zwrotami i niepotrzebnymi zakupami nowego sprzętu

Zebra OneCare

Za niewielki koszt pozbądź się wszelkich problemów i komplikacji. Dodaj usługę do swojego zamówienia i ciesz się stałym oraz wydajnym środowiskiem pracy.

Jesteśmy ekspertem
w automatycznej identyfikacji Czytaj więcej...
Oferujemy kompleksowe rozwiązania Czytaj więcej...
Gwarantujemy jakość
i bezpieczeństwo Czytaj więcej...
Współpracjemy
z czołowymi producentami Czytaj więcej...