Autorskie oprogramowanie

W AG Consult nasi najlepsi eksperci w dziedzinie rozwoju oprogramowania są pod ręką. Nieważne, czy potrzebujesz stworzyć produkt cyfrowy lub aplikację mobilną od podstaw, czy dodać kilka nowych funkcji do już istniejącego oprogramowania, chętnie Ci pomożemy.

 

Przykłady autorskich rozwiązań obejmują:

 

gmag

GMag - mobilny WMS

GMag jest autorskim rozwiązaniem AG Consult przeznaczonym do pracy na urządzeniach mobilnych, komunikującym się z dowolnym systemem ERP.

W swojej funkcjonalności obsługuje wszystkie procesy magazynowe (przyjęcia, wydania, przesunięcia) przy wykorzystaniu kodów kreskowych lub RFID; umożliwia wprowadzanie charakterystycznych informacji o towarach (numery serii, partii, daty ważności lub produkcji).

Kliknij, aby dowiedzieć się więcej.

 

PRSES Inspect

PRSES Inspect

W oparciu o wytyczne PSTM opracowaliśmy oprogramowanie PRSES Inspect, które jest dedykowanym rozwiązaniem wspierającym proces wykonywania okresowych przeglądów regałów zgodnie z  zaleceniami PSTM.

Aplikacja umożliwia m.in. rejestracje oraz określanie stopnia uszkodzenia, nadanie odpowiedniego koloru oznaczającego uszkodzenie, wykonanie i zarchiwizowanie zdjęć oraz wygenerowanie raportu podsumowującego.

Kliknij, aby dowiedzieć się więcej.

PRSES Inspect

Skaner automatyczny ASR-39 BT

ASR-39 BT jest wysoce konfigurowalnym i całkowicie programowalnym skanerem 2D Autofokus z wbudowanym pomiarem odległości do obiektu. Obsługuje on większość istniejących na rynku kodów 1D oraz 2D, zaś wbudowana głowica, dzięki technologii AF, jest zarówno bliskiego jak i dalekiego zasięgu.

Kliknij, aby dowiedzieć się więcej.

Jesteśmy ekspertem
w automatycznej identyfikacji Czytaj więcej...
Oferujemy kompleksowe rozwiązania Czytaj więcej...
Gwarantujemy jakość
i bezpieczeństwo Czytaj więcej...
Współpracjemy
z czołowymi producentami Czytaj więcej...