O firmie

AG Consult jest integratorem systemów informatycznych działającym na polskim rynku od 2001r. Firma specjalizuje się we wdrażaniu rozwiązań automatycznej identyfikacji, m.in.:

kodów kreskowych i RFID

systemów zarządzania magazynem (WMS)

systemów zarządzania przedsiębiorstwem (ERP)

automatycznego wymiarowania

systemów intralogistycznych (AMR, AGV)

Zakres naszych usług obejmuje

Nasi klienci wysoko cenią sobie wieloletnie doświadczenie firmy w zakresie wdrażania rozwiązań informatycznych wykorzystujących automatyczną identyfikację. Zwiększenie efektywności pracy w kluczowych procesach produkcyjnych, logistycznych, magazynowych, handlowych oraz pracy mobilnej zapewniają obsługę na najwyższym poziomie.

Każdy klient jest traktowany indywidualnie. Oferujemy usługi doradcze dotyczące analizy potrzeb, doboru optymalnej technologii, jakości sprzętu, wsparcia technicznego oraz świadczymy usługi szkoleniowe i serwisowe.

Dlaczego my

Jesteśmy ekspertem w automatycznej identyfikacji

Na rynku auto-ID działamy już od ponad 20 lat. Nasze projekty są obecne w całej Europie, gdzie z naszych usług skorzystało już ponad 10 000 klientów.

Oferujemy kompleksowe rozwiązania

Od pomocy przy wyborze sprzętu, po wspólne integracje systemów, kończąc na dożywotnim wsparciu technicznym. Zajmiemy się wszystkim od A do Z.

Gwarantujemy jakość i bezpieczeństwo

Nasze produkty przed wysyłką są dokładnie sprawdzone oraz konfigurowane na życzenie przez nasz doświadczony dział techniczny.

Współpracujemy z czołowymi partnerami

Współdziałamy z największymi producentami na świecie w sektorze automatycznej identyfikacji – Zebra, Honeywell, Loftware.

Najnowsze technologie dostępne od ręki

Współpraca z czołowymi dostawcami sprzętu oraz oprogramowania na świecie pokazuje, iż budujemy markę opartą na profesjonalizmie i jakości. Daje to możliwość korzystania przez naszych klientów z najnowszych osiągnięć technologii i nowatorskich rozwiązań. Solidność i nowoczesność rozwiązań.

Kompleksowa realizacja projektów – od doboru i konfiguracji infrastruktury sieci bezprzewodowych, poprzez selekcje urządzeń odpowiednich do warunków środowiska pracy, po optymalizację procesów biznesowych daje poczucie, że AG Consult jest idealnym uzupełnieniem potrzeb klienta.

 

Nasi kluczowi partnerzy

Zebra Premier Business Partner

Zebra Technologies to globalna firma, której produkty dostarczają innowacyjnych rozwiązań w ponad 100 krajach na całym świecie. Zebra jest obecnie wiodącą marką w dziedzinie automatycznej identyfikacji.

Jesteśmy złotym partnerem Zebry oraz posiadamy najwyższy stopień
partnerski – Premier Business Partner.

Honeywell Gold Performance Partner

Honeywell jest globalną firmą technologiczną z listy Fortune 100, która pomaga zakładom produkcyjnym, łańcuchom dostaw i pracownikom stać się bardziej połączonymi, aby uczynić nasz świat inteligentniejszym, bezpieczniejszym i bardziej zrównoważonym.

Możemy pochwalić się złotym statusem partnerskim – Honeywell Gold Performance Partner

Korber partner

Körber AG z siedzibą w Hamburgu koncentruje się na dostarczaniu rozwiązań do kompleksowego zarządzania  łańcuchem dostaw.

Jesteśmy wieloletnim partnerem zajmującym się wdrożeniami systemu WMS w Polsce. 

Loftware NiceLabel Authorized Partner

NiceLabel to wiodący deweloper sterowników do drukarek termicznych i drukarek do nadruku bezpośredniego dla systemu Microsoft Windows, a jej oprogramowanie jest wykorzystywane przez największych producentów drukarek i większość spółek z listy Fortune 500.

Jesteśmy autoryzowanym partnerem NiceLabel.

BarTender Premier Solutions Partner

BarTender cieszy się zaufaniem organizacji na całym świecie, zapewniając poprawę bezpieczeństwa, wydajności i zgodności z przepisami poprzez optymalizację procesów etykietowania, znakowania i drukowania.

Możemy pochwalić się statusem Premier Solutions Partner

Humansoft srebrny autoryzowany partner

Humansoft jest polską, dynamicznie rozwijającą się firmą. Od 30 lat opracowują oprogramowanie ERP, B2B, EDI oraz platformę Business Intelligence Qlik.

Jesteśmy autoryzowanym srebrnym partnerem Humansoft

Pełna lista partnerów

Jesteśmy ekspertem
w automatycznej identyfikacji Czytaj więcej...
Oferujemy kompleksowe rozwiązania Czytaj więcej...
Gwarantujemy jakość
i bezpieczeństwo Czytaj więcej...
Współpracjemy
z czołowymi producentami Czytaj więcej...