Skaner automatyczny ASR39-BT

ASR39-BT

 

ASR39BT

ASR-39 BT to wysoce konfigurowalny i całkowicie programowalny skaner 2D z autofokusem i wbudowanym pomiarem odległości do obiektu. Pomiar odległości, w zależności od ustawień, może wyzwalać automatyczny skan kodu na etykiecie przy np. sparametryzowanym najeździe wózka widłowego na paletę.

ASR-39 BT wyposażony jest w nadajnik Class2 (zasięg do 10m) Bluetooth Classic 2.1/2.0/1.1 oraz nowoczesny Bluetooth LE 5.0. Komunikacja Bluetooth jest wykorzystywana do sparowania z urządzeniem odbiorczym, na którym ASR-39 BT rejestruje się jako klawiatura – dzięki czemu nie wymaga dodatkowych sterowników. Urządzenie posiada również wbudowany akcelerometr, żyroskop i magnetometr.

Pomiar odległości w ASR-39 BT jest wykonywana za pomocą wysoce zaawansowanego czujnika ultrasonicznego (42kHz). Posiada zasięg od 0.3m do 5m i dokładność do 1mm z odchyleniem powtarzalności wyniku pomiaru < 1%, próbkowanie 10Hz, automatyczną kompensację zmian temperatury otoczenia, automatyczną filtrację zakłóceń oraz automatyczną kalibrację (wzgl. temperatury, wilgotności, temperatury otoczenia).

Cechy szczególne

 

Jedyny taki produkt na polskim rynku

 

W pełni zautomatyzowany

 

Bliski oraz daleki zasięg

 

Wysoce konfigurowalny

Jesteśmy ekspertem
w automatycznej identyfikacji Czytaj więcej...
Oferujemy kompleksowe rozwiązania Czytaj więcej...
Gwarantujemy jakość
i bezpieczeństwo Czytaj więcej...
Współpracjemy
z czołowymi producentami Czytaj więcej...