PRSES Day 24.09.2019

Pod koniec września 2019 roku, po raz pierwszy została zorganizowana konferencja PRSES Day poświęcona bezpieczeństwu pracy w magazynie.  Na zorganizowany przez wydawnictwo LOG4.pl PRSES Day, który
odbył się 24 września w Strykowie, przybyły osoby wykonujące przeglądy regałów, określane przez normę PN-EN 15635 mianem PRSES (Person Responsible for Storage Equipment Safety).

Cyfryzacja jest nieodłącznym elementem wsparcia działań gospodarczych, wiele firm już pracuje w „chmurze”. O PRSES Inspekt – narzędziu wspierającym  przeglądy regałów magazynowych – opowiadali Grzegorz Zwoliński
i Mateusz Sikora, eksperci PSTM. Narzędzie to zdecydowanie ułatwi proces wykonywania obowiązków przez PRSES, czyniąc go sprawniejszym i efektywniejszym.

PRSES Day był pierwszym wydarzeniem, na jakim poruszono ważne sprawy związane z przeglądami regałów w magazynie, rośnie świadomość bezpieczeństwa systemów składowania wymagających stałej kontroli. Regały magazynowe narażone są na kolizje z pracującym sprzętem – wózkami widłowymi, z którymi nie mają szans przetrwania w razie kolizji. Każde uszkodzenie konstrukcji regałowej obniża jej zdolność do przenoszenia obciążeń określonych podczas tworzenia konstrukcji przez projektanta i montażu gotowych systemów w magazynie. PRSES wyposażony podczas szkoleń w odpowiednią wiedzę czuwa nad bezpieczeństwem tych konstrukcji, dbając o ich stan techniczny poprzez regularne przeglądy.

Jesteśmy ekspertem
w automatycznej identyfikacji Czytaj więcej...
Oferujemy kompleksowe rozwiązania Czytaj więcej...
Gwarantujemy jakość
i bezpieczeństwo Czytaj więcej...
Współpracjemy
z czołowymi producentami Czytaj więcej...