Jaki model Zebra DS3608 / DS3678 wybrać?

Zebra DS3600 - Jaki wybrać?

Zebra DS3600 - Poradnik zakupowy

 

W zakładach produkcyjnych, alejkach magazynowych, placach zewnętrznych i portach morskich sukces Twojej firmy w dużej mierze zależy od skanerów w rękach Twoich pracowników. Jakość Twoich produktów i zdolność do dostarczenia odpowiednich produktów do właściwego klienta na czas w dużej mierze zależy od szybkiego i dokładnego rejestrowania wielu kodów kreskowych w ciągu dnia.

Ultrawytrzymałe skanery Zebra 3600 Series zostały stworzone z myślą o zapewnieniu niepowstrzymanej wydajności, której potrzebujesz w najbardziej wymagających środowiskach biznesowych. W gąszczu przeróżnych modeli DS3608 / DS3678 można jednak dosyć łatwo się pogubić. W tym artykule przedstawimy najważniejsze różnice pomiędzy wszystkimi modelami oraz jaki model będzie idealny dla potrzeb Państwa przedsiębiorstwa.

 

Podstawowe różnice między modelami DS3608 / DS3678

Zebra DS3608 / DS3678

 

Zebra DS3600-SR - Skaner 1D/2D o standardowym zasięgu

Zaprojektowany do przechwytywania kodów kreskowych 1D/2D w standardowym zasięgu, od bliskiego kontaktu do prawie 1,5 m.

Dla kogo? Idealny do wysyłki i odbioru w dokach załadunkowych, zbierania i pakowania małych przedmiotów oraz produkcji w toku.

Zebra DS3608 / DS3678

 

Zebra DS3600-ER - Skaner 1D/2D o rozszerzonym zasięgu

Zaprojektowany do przechwytywania standardowych i bardzo szerokich kodów kreskowych 1D/2D w wiodącym w branży zakresie - od 7,6 cm do 21,3 m - do 60 procent bliżej niż konkurencyjne modele.

Dla kogo? Idealny w magazynach i portach, gdzie pracownicy muszą przechwytywać małe i bardzo szerokie kody kreskowe na przedmiotach z bliskiej odległości, jak również przedmioty na górnych półkach magazynowych lub ułożone w stosy kontenery na placu kolejowym lub w porcie.

Zebra DS3608 / DS3678

 

Zebra DS3600-HD -  Skaner do skanowania kodów o wysokiej gęstości

Zaprojektowany do przechwytywania kodów kreskowych 1D/2D o dużej gęstości - w tym maleńkich gęstych kodów, które są ledwo widoczne gołym okiem.

Dla kogo? Idealny do ochrony jakości produktu na linii produkcyjnej elektroniki i sprzętu medycznego - zapewnia pracownikom użycie właściwych komponentów produktu we właściwym czasie, za każdym razem.

Zebra DS3608 / DS3678

 

Zebra DS3600-DP -  Skaner 1D/2D do bezpośredniego znakowania części

Zaprojektowany do przechwytywania praktycznie każdego rodzaju bezpośredniego oznaczenia części (DPM) oraz kodu kreskowego 1D/2D.

Dla kogo? Idealny do śledzenia, konserwacji, obsługi gwarancyjnej i uwierzytelniania produktów na linii produkcyjnej w produkcji przemysłowej.

Zebra DS3608 / DS3678

 

Zebra DS3600-HP - Wysokowydajny skaner rejestrujący kody kreskowe z większej odległości

Zaprojektowany do odczytu kodów kreskowych 1D/2D o 40 procent dalej niż DS3600-SR - do 2,1 m od siebie - z elastycznością przechwytywania zdjęć, dokumentów, podpisów i OCR.

Dla kogo? Idealne rozwiązanie w dokach załadunkowych do szybkiego przetwarzania przesyłek przychodzących i wychodzących od odczytywania etykiet w celu natychmiastowego uzgodnienia, po przechwytywanie podpisów w celu potwierdzenia dostawy i zdjęć w celu potwierdzenia stanu

Zebra DS3608 / DS3678

 

Zebra DS3600-DPA - Skaner do bezpośrednich oznaczeń części (DPM) i szerokich kodów kreskowych 1D

Zaprojektowany dla bezpośrednich znaków części (DPM), kodów kreskowych 1D/2D i szerokich kodów 1D powszechnych w automatyce przemysłowej.

Dla kogo? Idealny do zastosowań związanych ze śledzeniem i kontrolą jakości produktów, zarówno w przemyśle motoryzacyjnym, lotniczym, jak i w gospodarstwach rolnych i flotach.

Zebra DS3608 / DS3678

 

Zebra DS3600-KD - Skaner 1D/2D z klawiaturą i kolorowym wyświetlaczem

Zaprojektowany do przechwytywania kodów kreskowych 1D/2D i dodatkowych wejść z wszechstronnością klawiatury i kolorowego wyświetlacza.

Dla kogo? Idealne rozwiązanie dla magazynów, sprzedawców detalicznych i producentów, umożliwiające pracownikom łatwe wprowadzanie danych dotyczących ilości lub lokalizacji, co zmniejsza liczbę powtarzalnych zadań. Usprawnij kompletację i inwentaryzację dzięki gotowym aplikacjom.

Dlaczego warto zainwestować w serię DS3600?

Doskonała wydajność skanowania praktycznie każdego kodu kreskowego w praktycznie każdych warunkach.

Ultra-wytrzymała konstrukcja zapewniająca niespotykaną trwałość w ekstremalnych warunkach

Bezkonkurencyjne narzędzia zarządzania, które redukują czas i koszty do minimum

Prosta integracja, wdrażanie i optymalizacja dzięki DataCapture DNA firmy Zebra

W razie jakichkolwiek pytań skontaktuj się z nami telefonicznie lub skorzystaj z formularza wyceny dostępnego na stronie produktu

Jesteśmy ekspertem
w automatycznej identyfikacji Czytaj więcej...
Oferujemy kompleksowe rozwiązania Czytaj więcej...
Gwarantujemy jakość
i bezpieczeństwo Czytaj więcej...
Współpracjemy
z czołowymi producentami Czytaj więcej...